Wyszukaj
Lokale usługowe

Aranżacja lokalu usługowego
pracuje na sukces biznesu

Aranżacje & wykonawstwo
sklepów i lokali komercyjnych

Od tego, jak w Twoim lokalu poczują się klienci, zależy powodzenie Twojego biznesu.
Zdejmujemy z Twoich ramion ciężar planowania estetyki, funkcjonalności i trudno uchwytnej sfery poczucia komfortu we wnętrzu.

Słuchamy, doradzamy, analizujemy, kontrolujemy koszty. Wykonujemy projekty sklepów, restauracji, kawiarni i budynków usługowych o różnej wielkości i przeznaczeniu.

W projektach fit-out dla lokali komercyjnych
koncentrujemy się na:

 • Funkcjonalny rozkład
  i nietuzinkowy charakter
 • Zwrot z inwestycji
 • Niezbędne uzgodnienia
  i bezpieczeństwo
 • Wartość marki

Funkcjonalny rozkład
i nietuzinkowy charakter

Aranżacje lokalu usługowego wymagają właściwego rozkładu. Stanowiska obsługi powinny być ustawiane frontem do gościa, co daje bardziej przyjazny odbiór, wzbudza zaufanie i skojarzenie „otwartości” na klienta. Przemyślanego projektu wymagają: ścieżki klienta i ekspozycje produktów, z umiejętnym zastosowaniem technik Visual Merchandisingu.

Wnętrze lokalu wyznacza standard miejsca oraz pozwala kreować samopoczucie gości i wpływać na ich lojalność.

W GoodRoom projektujemy lokale usługowe, które stymulują do odkrywania i zakupu produktów. Tworzymy funkcjonalne
i nietuzinkowe wnętrza komercyjne, które przyciągają wyglądem, pozwalają na zbudowanie zainteresowania gościa lub/i relacji z klientem oraz zachęcają do kolejnych odwiedzin.

Zwrot z inwestycji

W GoodRoom wspieramy biznesy Klientów poprzez
tworzenie niebanalnych, szlachetnie wykończonych
przestrzeni usługowych, które wyposażamy w inteligentne instalacje najwyższej jakości, w optymalnym budżecie.

Wiemy, że do 80% oszczędności projektu aranżacyjno-wykonawczego można wygenerować jeszcze przed rozpoczęciem prac dzięki skutecznym negocjacjom stawek wyposażenia, materiałów i ekip na etapie kosztorysowania projektu.

Oszczędności naszym Klientom dostarczamy, korzystając
z wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, doświadczenia i wiedzy technicznej firmy fit-out, relatywnie małej struktury organizacyjnej, która pozwala nam zachować elastyczność w zakresie projektów aranżacji o różnej złożoności, specyfice i budżetach.

Wierzymy, że dobra aranżacja pracuje na Twój sukces, dlatego do inwestycji podchodzimy z założeniem maksymalizacji zysków, przy jednoczesnej minimalizacji możliwych strat i generowanych kosztów.

Twój lokal ma pracować na Ciebie. 

Niezbędne uzgodnienia
i bezpieczeństwo

Ze względu na swoją specyfikę lokale usługowe są klasyfikowane jako wnętrza użyteczności publicznej. Projekt wnętrza lokalu komercyjnego musi być uzgodniony z rzeczoznawcą PPOŻ oraz z rzeczoznawcą BHP i Sanepid.

Odbiory techniczne, uzgodnienia branżowe i ekspertyzy to jeden z powodów, dla których warto skorzystać z usług profesjonalnego partnera fit-out.

W GoodRoom zdejmujemy z Ciebie koszty, stres i ryzyko związane z planowaniem, logistyką i zarządzaniem projektem aranżacyjno-wykończeniowym.

Przejmujemy odpowiedzialność za koordynację i realizację projektu aranżacyjnego, prowadząc Cię przez każdy etap. Zarządzamy projektem, budżetem i ryzykiem aranżacji
aż po dokumentację powykonawczą i odbiory.

Fit-out i wykonawstwo przestrzeni usługowych obsługujemy
we wszystkich branżach – budowlanej, instalacyjnej
(sanitarnej i elektrycznej) – z wykończeniem pod klucz.

Wartość marki

Zagospodarowanie przestrzeni komercyjnej powinno być
w pełni dopasowane do profilu działalności i filozofii firmy.

W GoodRoom spełniamy marzenia naszych Klientów o lokalu spójnym z marką oraz najnowszymi trendami.

Zdejmiemy z Twoich ramion ciężar planowania estetyki,
funkcjonalności i trudno uchwytnej sfery poczucia komfortu
we wnętrzu. Wykonamy Twój lokal według najnowszych
standardów przy wzmocnieniu identyfikacji wizualnej Twojej
marki.

Zaufali naszemu know-how

 • Doceniamy profesjonalizm Zespołu GoodRoom Sp. z o.o. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy tę firmę jako partnera do prac aranżacyjno-wykończeniowych.
  MMJ Engineering Sp. z o.o. Marek Tauzowski, Członek Zarządu
 • Mogliśmy liczyć na partnerskie podejście i wsparcie merytoryczne ze strony GoodRoom. [...] Serdecznie polecamy GoodRoom w usługach fit-out i remontowych.
  Newonce, Fabryka Norblina Dominik Czekajski, Project Manager
 • Remont całkowicie odmienił wygląd holi budynku. Aktualnie wyróżniają się estetyką i nowoczesnym charakterem, a realizacja - precyzją montażu i jakością wybranych materiałów.
  EPACOMP Sp. z o.o. Włodzimierz Albin, Prezes
 • GoodRoom zajął się przygotowaniem naszej siedziby, a my mogliśmy skupić się na core biznesie. Polecam!
  createIT Bartosz Borkowski, Co-Founder
 • Rekomenduję firmę GoodRoom jako solidnego generalnego wykonawcę, który zrealizował swoje zadania z najwyższą starannością.
  CBRE Piotr Trojanowski, Director
 • Dokonaliśmy właściwego wyboru, wybierając GoodRoom na generalnego wykonawcę prac (...) przy realizacji powierzchni biurowych.
  CitySpace AGNIESZKA WĘGLARZ / Head of Project Management

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni realizację Twojego wymarzonego projektu remontowego lub fit-out.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz komercyjnych oraz prywatnych, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.