Wyszukaj
Coworking

Dobra aranżacja
pracuje na Twój sukces

W przestrzeni kreacji i wyobraźni
powstaje nowa jakość

GoodRoom to grupa ekspertów dobrana pod kątem zdolności twórczych, kompetencji technicznych i doświadczenia, stanowiących fundamenty udanych projektów aranżacyjnych.
Nasz zespół projektowy GoodRoom składają się: kosztorysanci, project managerowie, architekci i projektanci wnętrz oraz kompleksowe ekipy wykonawcze.
fot. Hushoffice / Mikomax, CitySpace Tryton

W fit-out przestrzeni coworkingowych
koncentrujemy się na:

 • Strategia miejsca pracy
 • Wsłuchanie się w rynek
  i odpowiedź na potrzeby użytkowników
 • Najwyższy komfort pracowników
  i gości biura
 • Wyróżnienie przez wyposażenie

Strategia miejsca pracy

W GoodRoom przedstawiamy Właścicielom biur coworkingowych najnowsze strategie projektowania miejsc pracy, pomagając w integracji w biurze zasad ESG (Environmental, Social, and Governance). Zastosowanie przemyślanych standardów aranżacji i wykończenia jest kluczowe, aby stworzyć spaceplan, który zaangażuje w twórczą i wygodną współpracę.

Wsłuchanie się w rynek
i odpowiedź na potrzeby użytkowników

Najczęstszymi użytkownikami coworkingów są: małe firmy, początkujący przedsiębiorcy oraz freelancerzy. Wśród najważniejszych potrzeb najemcy coworkingu wymieniają: lokalizację, stosunkowo niska cena w porównaniu z wynajmem i utrzymaniem tradycyjnego biura, stabilne instalacje IT, dobre wyposażenie techniczne, wygoda i komfort jak w domu oraz różnorodność, wyrazistość i wielofunkcyjność wnętrza. W GoodRoom nie mamy wpływu na dwa pierwsze czynniki wyboru coworku; W pozostałych wspieramy Właścicieli coworkingów dzięki optymalnie zaplanowanemu spaceplan, niebanalnie zaprojektowanym, interdyscyplinarnym wnętrzom oraz najwyższej jakości instalacjom elektrycznym, teletechnicznym i sanitarnym.

 

Najwyższy komfort pracowników
i gości biura

W GoodRoom realizujemy projekty aranżacyjno-wykonawcze spełniające rosnące oczekiwania pracowników
i gości biura wobec komfortu i różnorodności przestrzeni. Tworzymy wartościową i funkcjonalną przestrzeń  m.in. dzięki planowaniu spaceplan w oparciu o strategię miejsca pracy. Dostarczamy nowoczesne wyposażenie podnoszące komfort pracy w biurze, w tym m.in. kabiny akustyczne, systemy oczyszczające powietrze, systemy monitoringu parametrów środowiskowych ze szczególnym uwzględnieniem CO2 czy wykonując najwyższej klasy infrastrukturę IT.

Wyróżnienie przez wyposażenie

W dzisiejszym biurze pracownicy szukają nieformalnej atmosfery, elastyczności i ergonomii oraz czynników, które wzbudzają kreatywność i motywację, pozwalających jednocześnie skupić się na pracy i rozwijać pozazawodowe pasje, pracować w odosobnieniu i tworzyć wartościowe relacje. W GoodRoom spełniamy te życzenia, tworząc przestrzenie coworkingowe oparte na aktywności (ang. activity-based working), które stanowią optymalny dla zdrowia i efektywności system pracy w biurze. Cowork oparty na aktywności polega on na realizowaniu takiego spaceplanu i rozwiązań, które wspierają wykonywany w danym momencie rodzaj zadań; W zakresie wyposażenia są to np.  miejsca do cichej pracy, stanowiska z biurkami o regulowanej wysokości, budki telefoniczne do telekonferencji, świetnie wyposażone, przestronne i ciekawie zaaranżowane kuchnie, strefy relaksu, medytacji i snu, komfortowe przestrzenie spotkań, sale konferencyjnej zróżnicowanych wielkości i wyposażenia do spotkań zespołowych i z klientami. Nie bez znaczenia dla zdrowia i wydajności użytkowników coworku, jest również, pozytywny, niebanalny wystrój pobudzający kreatywność, np. bujna zieleń, industrialne wnętrza, różnorodność form i materiałów w wyposażeniu.

Zaufali naszemu know-how

 • GoodRoom [...] przeprowadziła dla mojego Klienta generalny remont apartamentu na Krakowskim Przedmieście w Warszawie. Pomimo wielu niespodzianek wynikających z charakteru zabytkowego obiektu prace zostały zakończone terminowo. [...] Znakomita jakość prac oraz terminowość GoodRoom sprawia, że [...] skorzystam ponownie z ich wiedzy i doświadczenia.
  Decorum Home Helena Kudrewicz, Fit-out Project Manager
 • Doceniamy profesjonalizm Zespołu GoodRoom Sp. z o.o. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy tę firmę jako partnera do prac aranżacyjno-wykończeniowych.
  MMJ Engineering Sp. z o.o. Marek Tauzowski, Członek Zarządu
 • Mogliśmy liczyć na partnerskie podejście i wsparcie merytoryczne ze strony GoodRoom. [...] Serdecznie polecamy GoodRoom w usługach fit-out i remontowych.
  Newonce, Fabryka Norblina Dominik Czekajski, Project Manager
 • Remont całkowicie odmienił wygląd holi budynku. Aktualnie wyróżniają się estetyką i nowoczesnym charakterem, a realizacja - precyzją montażu i jakością wybranych materiałów.
  EPACOMP Sp. z o.o. Włodzimierz Albin, Prezes
 • GoodRoom zajął się przygotowaniem naszej siedziby, a my mogliśmy skupić się na core biznesie. Polecam!
  createIT Bartosz Borkowski, Co-Founder
 • Rekomenduję firmę GoodRoom jako solidnego generalnego wykonawcę, który zrealizował swoje zadania z najwyższą starannością.
  CBRE Piotr Trojanowski, Director
 • Dokonaliśmy właściwego wyboru, wybierając GoodRoom na generalnego wykonawcę prac (...) przy realizacji powierzchni biurowych.
  CitySpace AGNIESZKA WĘGLARZ / Head of Project Management

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni realizację Twojego wymarzonego projektu remontowego lub fit-out.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz komercyjnych oraz prywatnych, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.
Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.