Wyszukaj
Instytucje użyteczności publicznej

Know-how
potwierdzony referencjami

Projektujemy i wykańczamy budynki użyteczności publicznej

Oferujemy kompleksową usługę fit-out dla instytucji użyteczności publicznej zorientowaną na spełnienie oczekiwań Klienta oraz dopasowaniu do możliwości Inwestora.

Na zespół projektowy GoodRoom składają się: kosztorysanci, inżynierowi wielobranżowi, architekci, kierownicy projektu oraz sprawdzone kompleksowe ekipy wykonawcze.

Jesteśmy specjalistami w świadczeniu usług projektowych, budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych i serwisowych.

W projektach fit-out dla instytucji użyteczności publicznej
koncentrujemy się na:

 • Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem instytucji publicznej
 • Zadbane formalności
  i dokumentacja
 • Partner godny zaufania
 • Wysoki standard obsługi
  i terminowość

Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem instytucji publicznej

Do 80% oszczędności projektu remontowego można wygenerować jeszcze przed rozpoczęciem prac dzięki skutecznym negocjacjom stawek wyposażenia, materiałów i ekip na etapie kosztorysowania projektu.

W GoodRoom zarządzamy relacjami z wykonawcami i dostawcami, wyszukujemy najlepsze oferty, realizujemy zakupy, kontrolujemy koszty przez cały czas trwania projektu, renegocjujemy w przypadku potrzeby wprowadzenia zmian w projekcie.

Ekspertyzę w zakresie cost controlling projektów fit-out dają nam nie tylko doświadczeni pracownicy, ale również CFO GoodRoom – ekspert w zakresie rozliczeń prac budowlanych i trener biznesowy z obszaru zarządzania kosztami projektów fit-out.

Zadbane formalności
i dokumentacja

Dokumentacja techniczna pozwala zachować porządek i przejrzystość projektu aranżacyjno-wykonawczego. Dokumentacja powinna zawierać m.in. projekty techniczne, harmonogramy, karty materiałowe, protokoły zmian, ekspertyzy, pozwolenia, odbiory techniczne i wiele innych.

Kompletny bezusterkowy odbiór techniczny budynku instytucji publicznej oraz zebranie pełnej dokumentacji jest podstawą do późniejszej konserwacji budynku i usług serwisowych. Warto powierzyć zgromadzenie dokumentacji powykonawczej profesjonalnemu dostawcy usługi fit-out. Oszczędza to czas Inwestora i przesuwa odpowiedzialność formalną na firmę wykonawczą Fit-out.

W GoodRoom dedykowany Project Manager dba o jasną komunikację, formalną dokumentację projektową oraz prowadzi Klienta przez każdy etap realizacji.

Partner godny zaufania

Z myślą o potrzebach naszych Klientów na rynku nieruchomości zbudowaliśmy profesjonalny Zespół do realizacji kompleksowych projektów remontowych i fit-out w tym budynków użyteczności publicznej.

Współpraca z nami oznacza:
– projekty zrealizowane terminowo,
– partnerskie podejście i opiekę dedykowanego Kierownika Projektu,
– wykwalifikowany Zespół,
– kompleksowość usług,
– wygodę i bezpieczeństwo Klienta. 

Wysoki standard obsługi
i terminowość

Wiemy, jak poprzez projekt aranżacyjny podnieść komfort i funkcjonalność przestrzeni użyteczności publicznej.

Projekty realizujemy terminowo, co potwierdzają przyznane nam referencje. Sprawdzamy się jako dostawca zamówień publicznych w obszarze generalnego wykonawstwa, fit-out i remontów.

Aktywnie słuchamy naszych Klientów. Doradzamy, analizujemy i kontrolujemy koszty inwestycji. Wykonujemy projekty dla instytucji publicznych o różnej wielkości i różnym przeznaczeniu.

Jako generalny wykonawca korzystamy z:
– oszczędności wynikających z wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami i wykonawcami,
– ekspertyzy technicznej we wszystkich branżach (elektrycznej, budowlanej i sanitarnej),
– relatywnie małej struktury organizacyjnej pozwalającej sprostać projektom o zróżnicowanym budżecie.

Zaufali naszemu know-how

 • Doceniamy profesjonalizm Zespołu GoodRoom Sp. z o.o. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy tę firmę jako partnera do prac aranżacyjno-wykończeniowych.
  MMJ Engineering Sp. z o.o. Marek Tauzowski, Członek Zarządu
 • Mogliśmy liczyć na partnerskie podejście i wsparcie merytoryczne ze strony GoodRoom. [...] Serdecznie polecamy GoodRoom w usługach fit-out i remontowych.
  Newonce, Fabryka Norblina Dominik Czekajski, Project Manager
 • Remont całkowicie odmienił wygląd holi budynku. Aktualnie wyróżniają się estetyką i nowoczesnym charakterem, a realizacja - precyzją montażu i jakością wybranych materiałów.
  EPACOMP Sp. z o.o. Włodzimierz Albin, Prezes
 • GoodRoom zajął się przygotowaniem naszej siedziby, a my mogliśmy skupić się na core biznesie. Polecam!
  createIT Bartosz Borkowski, Co-Founder
 • Rekomenduję firmę GoodRoom jako solidnego generalnego wykonawcę, który zrealizował swoje zadania z najwyższą starannością.
  CBRE Piotr Trojanowski, Director
 • Dokonaliśmy właściwego wyboru, wybierając GoodRoom na generalnego wykonawcę prac (...) przy realizacji powierzchni biurowych.
  CitySpace AGNIESZKA WĘGLARZ / Head of Project Management

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni realizację Twojego wymarzonego projektu remontowego lub fit-out.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz biurowych, komercyjnych, użyteczności publicznej, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Jako generalny wykonawca przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.