Wyszukaj
Biura

Projekt biura podstawą
strategii miejsca pracy

Skorzystaj z know-how ekspertów od aranżacji biur

W GoodRoom tworzymy projekty aranżacyjno-wykonawcze przestrzeni biurowych,
które wzmacniają komfort i wydajość pracy, kulturę organizacyjną i wartość marki.

W aranżacjach i wykańczaniu biur
koncentrujemy się na:

 • Strategia wykończenia biura
 • Efektywność finansowa
  inwestycji
 • Najwyższy komfort pracowników
  i gości biura
 • Wzmocnienie
  kultury organizacyjnej

Strategia wykończenia biura

W GoodRoom przedstawiamy Właścicielom i Najemcom biur najnowsze strategie projektowania biur, pomagając
w integracji zasad ESG (Environmental, Social, and Governance) w miejscu pracy. Zastosowanie przemyślanych standardów aranżacji, wykończenia i funkcjonalności jest kluczowe, aby stworzyć spaceplan, który zaangażuje w twórczą współpracę w komfortowych warunkach.

Efektywność finansowa
inwestycji

Stworzymy nowoczesną i profesjonalną koncepcję Twojego przyszłego biura w optymalnym budżecie. Zarządzamy projektami i kosztami wielu przedswięwzięć, dlatego rozumiemy, z jakimi nakładami się wiążą. Dbamy o ROI projektu aranżacyjnego biura na etapie jego projektowania oraz pracy gotowego biura – poprzez dostarczenie Inwestorowi systemów analizy wykorzystania przestrzeni i przepływu personelu pozwalających na lepsze zrozumienie, kiedy i w jaki sposób zarabiają na siebie różne przestrzenie biura.

Najwyższy komfort pracowników
i gości biura

W GoodRoom realizujemy projekty biurowców i biur spełniające rosnące oczekiwania pracowników
oraz gości biura wobec komfortu i różnorodności przestrzeni. Tworzymy wartościową i funkcjonalną przestrzeń  m.in. dzięki planowaniu spaceplan w oparciu o strategię miejsca pracy. Dostarczamy nowoczesne wyposażenie podnoszące komfort pracy w biurze, w tym m.in. kabiny akustyczne, systemy oczyszczające powietrze, systemy monitoringu parametrów środowiskowych ze szczególnym uwzględnieniem CO2 czy najwyższej klasy infrastrukturę IT.

Wzmocnienie
kultury organizacyjnej

Każde biuro, szczególnie w dobie pracy rozproszonej, powinno zadbać o identyfikację pracowników i gości
ze swoją marką. W GoodRoom spełniamy marzenia naszych Klientów o siedzibie wzmacniającej kulturę organizacyjną
i przynależność do marki Inwestora.

Zaufali naszemu know-how

 • Doceniamy profesjonalizm Zespołu GoodRoom Sp. z o.o. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy tę firmę jako partnera do prac aranżacyjno-wykończeniowych.
  MMJ Engineering Sp. z o.o. Marek Tauzowski, Członek Zarządu
 • Mogliśmy liczyć na partnerskie podejście i wsparcie merytoryczne ze strony GoodRoom. [...] Serdecznie polecamy GoodRoom w usługach fit-out i remontowych.
  Newonce, Fabryka Norblina Dominik Czekajski, Project Manager
 • Remont całkowicie odmienił wygląd holi budynku. Aktualnie wyróżniają się estetyką i nowoczesnym charakterem, a realizacja - precyzją montażu i jakością wybranych materiałów.
  EPACOMP Sp. z o.o. Włodzimierz Albin, Prezes
 • GoodRoom zajął się przygotowaniem naszej siedziby, a my mogliśmy skupić się na core biznesie. Polecam!
  createIT Bartosz Borkowski, Co-Founder
 • Rekomenduję firmę GoodRoom jako solidnego generalnego wykonawcę, który zrealizował swoje zadania z najwyższą starannością.
  CBRE Piotr Trojanowski, Director
 • Dokonaliśmy właściwego wyboru, wybierając GoodRoom na generalnego wykonawcę prac (...) przy realizacji powierzchni biurowych.
  CitySpace AGNIESZKA WĘGLARZ / Head of Project Management

Idealne biuro czyli jakie?

 • Różnorodne strefy we wnętrzu

  Idealna przestrzeń biurowa musi dawać wolność wyboru co do miejsca, sposobu i stylu pracy.

  Idealne biuro powinno oferować przestrzeń do pracy indywidualnej i zespołowej, w tym burzy mózgów, przestrzeni pracy wspólnej (nie mylić z tradycyjnymi i nieefektywnymi open space) oraz spotkań wirtualnych i rzeczywistych.

  Różnorodność we wnętrzu i możliwość zmiany otoczenia pobudzają kreatywność, podnoszą wydajność i zaangażowanie pracownika.

 • Ergonomia biura - meble i oświetlenie

  W zakresie ergonomii pracy, należy pamiętać przede wszystkim o wyposażeniu i meblach oraz oświetleniu.

  Właściwe biurko i krzesło o odpowiednich parametrach i wysokości to podstawa do zachowania wydajności i zdrowia w miejscu pracy. Ważne jest również odpowiednie oświetlenie. W przypadku ciągłej pracy przy komputerze, lampy do biura muszą gwarantować światło o natężeniu minimum 500 lx. Jeśli natomiast oświetla się dorywcze stanowisko komputerowe, wystarczy natężenie światła o wartości 300 lx.

  Nowoczesne rozwiązania w zakresie stanowiska pracy oraz instalacji elektrycznych w biurze pozwalają na zmianę natężenia i barwy światła w pomieszczeniu oraz dostosowanie  wysokości i kąta ustawienia biurka (np. biurka z elektryczną regulacją wysokości).

 • Strefa odpoczynku

  Huśtawki, leżaki, hamaki i inne nietuzinkowe rozwiązania, na które rzadko pozwala nam ograniczona przestrzeń w domu, są bardzo doceniane przez użytkowników nowoczesnych biur.

  Już sama ich obecność sprawia, że przestrzeń biurowa staje się bardziej przytulna i ma bardziej pozytywny charakter. Strefy relaksu spełniają jednak również konkretne funkcje, tu – wypoczynku i optymalizacji wydajności pracownika.

  Przerwy w pracy zapewnione są nawet Kodeksem Pracy. Korzystne są częste przerwy w pracy trwające od 30 sekund do 10 minut. Pozwalają zredukować stres, dać odpocząć ciału i oczom. Udowodniono również, że tzw. power nap, czyli krótka 15-20 minutowa drzemka w pracy, ma zbawienną moc dla pracownika. Badania naukowców z NASA wykazały, że zwiększa wydajność o 30 proc., kreatywność o 40 proc. i podejmowanie słusznych decyzji o 50 proc. Tym samym chillout roomy wpływają bezpośrednio na efektywność pracy.

 • Część rekreacyjna

  Chill-out roomy w połączeniu z mile widzianą w nowoczesnym biurze otwartą kuchnią, wspólnymi przestrzeniami wypoczykowymi lub przytulną firmową kafejką tworzą strefy rekreacji w biurze. Te ostatnie sprzyjają wspólnym posiłkom, rozmowom w spokojnym otoczeniu oraz kreatywnym spotkaniom, wspierając integrację użytkowników przestrzeni biurowej.

  Części rekreacyjne przyczyniają się to do budowania poczucia przynależności do zespołu, co jest warukiem koniecznym odczuwania satysfakcji i zadowolenia z pracy w firmie. Sprzyjają zaangażowaniu zgranego zespołu.

 • Komfort jak w domu

  Podział przestrzeni na strefy, dobór mebli, tkanin i kolorów ma pomóc w stworzeniu miejsca, w którym zespół czuje się komfortowo jak w domu.

  W nowoczesnych biurach stosowane są miękkie sofy, kolorowe dywany, regały z książkami, piękne obrazy i tapety na ścianach oraz inne dekoracje wnętrz, które budują przytulny, domowy charakter.

  Ważne jest, by w tworzeniu komfortowej atmosfery zachować umiar. Przestrzeń biurowa to miejsce pracy, dlatego oprócz stref budujących przynależność do firmy, należy wprowadzać również rozwiązania wzmacniające kreatywność oraz pobudzające zaangażowanie i dynamikę pracy.

  Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie rozróżnienia w oświetleniu i kolorystyce – intensywnych w miejscach kreatywnej pracy oraz ciepłych i stonowanych – w miejscach wyciszenia i skupienia.

 • Nietuzinkowy charakter

  Biuro to jeden z nośników marki firmy. Powinno mieć nietuzinkowy wyraz, charakterystyczny tylko dla danej organizacji.

  Warto by nawiązywało do identyfikacji wizualnej marki, oddawało wartości firmy i charakter kultury organizacyjnej.

  Odpowiednia kolorystyka, grafiki, elementy dekoracji budują poczucie przynależności pracowników do zespołu, dzięki czemu mogą poczuć się „jak u siebie”.

Pracujemy
na Twój sukces

Idealne biuro to wydajnie zagospodarowana przestrzeń, funkcjonalne meble oraz nietuzinkowe wnętrzne komfortowe jak…w domu.

Stworzenie takiej kompilacji buduje zadowolenie i zaangażowanie pracowników oraz zainteresowanie gości i klientów; przekłada się na wzrost wydajności pracy, wartości firmy i sukces jej marki. Warto powierzyć zadanie stworzenia idealnej przestrzeni ekspertom fit-out, którzy przeprowadzą proces aranżacji kompleksowo, od analizy i projektowania przestrzeni, przez realizację, po wyposażenie.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz biurowych, komercyjnych oraz prywatnych, instalacji budynkowych i zagadnień IT.
Wykorzystujemy wiedzę techniczną i architektoniczną, by tworzyć wartościowe i funkcjonalne przestrzenie odpowiadające na potrzeby organizacji.

Oferujemy wielobranżowy fit-out i wykonawstwo przestrzeni biurowych, usługowych i prywatnych w najwygodniejszym dla Inwestora i najbardziej kompeksowym systemie Zaprojektuj – Wybuduj.