Wyszukaj
Biura

Dobra aranżacja
pracuje na Twój sukces

Skorzystaj z know-how
ekspertów fit-out

W GoodRoom tworzymy projekty aranżacyjno-wykonawcze przestrzeni biurowych,
które wzmacniają komfort i wydajość pracy, kulturę organizacyjną i wartość marki.

W aranżacjach przestrzeni biurowych
koncentrujemy się na:

 • Strategia miejsca pracy
 • Efektywność finansowa
  inwestycji
 • Najwyższy komfort pracowników
  i gości biura
 • Wzmocnienie
  kultury organizacyjnej

Strategia miejsca pracy

W GoodRoom przedstawiamy właścicielom i najemcom biur najnowsze strategie projektowania miejsc pracy, pomagając
w integracji w biurze zasad ESG (Environmental, Social, and Governance). Zastosowanie przemyślanych standardów aranżacji i wykończenia jest kluczowe, aby stworzyć spaceplan, który zaangażuje w twórczą i wygodną współpracę.

Efektywność finansowa
inwestycji

W GoodRoom stworzymy nowoczesną i profesjonalną koncepcję Twojego przyszłego biura – w optymalnym budżecie. Obsługujemy zróżnicowane projekty, dlatego rozumiemy, z jakimi nakładami się wiążą. Dbamy o ROI projektu aranżacyjnego biura na etapie projektowania
w uzgodnieniu z Inwestorem oraz na etapie pracy biura – poprzez dostarczenie Inwestorowi systemów analizy wykorzystania przestrzeni i przepływu personelu pozwalających na lepsze zrozumienie, kiedy i w jaki sposób zarabiają na siebie różne przestrzenie biura.

Najwyższy komfort pracowników
i gości biura

W GoodRoom realizujemy projekty aranżacyjno-wykonawcze spełniające rosnące oczekiwania pracowników
i gości biura wobec komfortu i różnorodności przestrzeni. Tworzymy wartościową i funkcjonalną przestrzeń  m.in. dzięki planowaniu spaceplan w oparciu o strategię miejsca pracy. Dostarczamy nowoczesne wyposażenie podnoszące komfort pracy w biurze, w tym m.in. kabiny akustyczne, systemy oczyszczające powietrze, systemy monitoringu parametrów środowiskowych ze szczególnym uwzględnieniem CO2 czy wykonując najwyższej klasy infrastrukturę IT.

Wzmocnienie
kultury organizacyjnej

Każde biuro, szczególnie w dobie pracy rozproszonej, powinno zadbać o identyfikację pracowników i gości
ze swoją marką. W GoodRoom spełniamy marzenia naszych Klientów o siedzibie wzmacniającej kulturę organizacyjną
i przynależność do marki.

Zaufali naszemu know-how

 • GoodRoom [...] przeprowadziła dla mojego Klienta generalny remont apartamentu na Krakowskim Przedmieście w Warszawie. Pomimo wielu niespodzianek wynikających z charakteru zabytkowego obiektu prace zostały zakończone terminowo. [...] Znakomita jakość prac oraz terminowość GoodRoom sprawia, że [...] skorzystam ponownie z ich wiedzy i doświadczenia.
  Decorum Home Helena Kudrewicz, Fit-out Project Manager
 • Doceniamy profesjonalizm Zespołu GoodRoom Sp. z o.o. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy tę firmę jako partnera do prac aranżacyjno-wykończeniowych.
  MMJ Engineering Sp. z o.o. Marek Tauzowski, Członek Zarządu
 • Mogliśmy liczyć na partnerskie podejście i wsparcie merytoryczne ze strony GoodRoom. [...] Serdecznie polecamy GoodRoom w usługach fit-out i remontowych.
  Newonce, Fabryka Norblina Dominik Czekajski, Project Manager
 • Remont całkowicie odmienił wygląd holi budynku. Aktualnie wyróżniają się estetyką i nowoczesnym charakterem, a realizacja - precyzją montażu i jakością wybranych materiałów.
  EPACOMP Sp. z o.o. Włodzimierz Albin, Prezes
 • GoodRoom zajął się przygotowaniem naszej siedziby, a my mogliśmy skupić się na core biznesie. Polecam!
  createIT Bartosz Borkowski, Co-Founder
 • Rekomenduję firmę GoodRoom jako solidnego generalnego wykonawcę, który zrealizował swoje zadania z najwyższą starannością.
  CBRE Piotr Trojanowski, Director
 • Dokonaliśmy właściwego wyboru, wybierając GoodRoom na generalnego wykonawcę prac (...) przy realizacji powierzchni biurowych.
  CitySpace AGNIESZKA WĘGLARZ / Head of Project Management

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni realizację Twojego wymarzonego projektu remontowego lub fit-out.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz komercyjnych oraz prywatnych, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.
Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.