Wyszukaj
Realizacje

Showroom Bang & Olufsen

Bang & Olufsen to marka luksusowych słuchawek bezprzewodowych i głośników z 95-letnią tradycją. Jeśli chodzi o wzornictwo i jakość, Bang & Olufsen nie idzie na kompromis. Ponadczasowa elegancja połączona z najwyższej jakości funkcjonalnością, z nutą retro. Podobne wymagania dotyczyły aranżacji nowego salonu firmowego marki Bang & Olufsen w Fabryce Norblina w Warszawie. Pomimo kompleksowego zakresu całość realizacji zajęła GoodRoom jedynie 4 tygodnie.

  • Powierzchnia 400 m2
  • Czas realizacji 1 miesiąc
  • Lokalizacja Fabryka Norblina, Warszawa
  • Klient Bang & Olufsen

Zakres realizacji

W zakres fit-out GoodRoom wchodziły prace budowlane, sanitarne, elektryczne i IT, montaże oraz PPOŻ.

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni realizację Twojego wymarzonego projektu remontowego lub fit-out.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz komercyjnych oraz prywatnych, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.
Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.