Wyszukaj
Realizacje

Sklep Lifestyle Designers

Lifestyle Designers to sklepy z pełną ofertą światowych producentów doskonałych akcesoriów piśmienniczych i biznesowych gadżetów takich jak: Montblanc, Montegrappa, Tibaldi, Moleskine, Lamy, Troika, Caran d’Ache lub Karst. Lifestyle Designers zbiera w jednym miejscu oferty marek słynących z zamiłowania do designu, tradycji rzemiosła oraz precyzji wykonania. Marka posiadała kilka lokali komercyjnych w Warszawie oraz jeden w Poznaniu. Najnowszy Lifestyle Designers Boutique powstał w Fabryce Norblina w Warszawie z pomocą GoodRoom jako Generalnego Wykonawcy.

  • Powierzchnia 20 m2
  • Czas realizacji 2 tygodnie
  • Lokalizacja Fabryka Norblina, Warszawa
  • Klient Prime Line Sp. z o.o.

Zakres realizacji

W zakres usługi fit-out GoodRoom dla sklepu Lifestyle Designers wchodziły prace ogólnobudowlane, instalacje sanitarne oraz branża elektryczna.

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna oraz z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół do realizacji usług fit-out oraz wielobranżowego wykonawstwa.
Aranżujemy i remontujemy lokale komercyjne, usługowe i gastronomiczne, przestrzenie biurowe i użyteczności publicznej oraz inwestycje prywatne.
Pracujemy w modelu Zaprojektuj – Wybuduj. Zdejmujemy z Ciebie odpowiedzialność oraz ryzyko przeprowadzenia inwestycji remontowej.

Remonty sklepów, biur, lokali w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, w dużych miastach w całej Polsce.