Wyszukaj
ładowarki do pojazdów elektrycznych

Najnowocześniejsze stacje
ładowania dla pojazdów
elektrycznych

Gotowi na rozwiązania proeco w zakresie ładowarek
do pojazdów elektrycznych

Marka Inbalance to jedyne w Polsce stacje ładujące dla pojazdów elektrycznych o funkcjonalności Dynamicznego Zarządzania Mocą (DZM) na poziomie kilkunastu zainstalowanych ładowarek. Najbardziej nowoczesny design nie zaburzający architektury i otoczenia. Wyposażona w oprogramowanie dla użytkowników końcowych – aplikację mobilną dla kierowców w celu geolokalizacji wolnych ładowarek na terenie miasta oraz system webowy dla właścicieli budynków – do monitoringu i analizy w czasie rzeczywistym statystyk jednostkowej ładowarki.

Dlaczego potrzebujesz
stacji ładowania EV?

Rynek elektromobilności w Polsce rośnie z każdym miesiącem. Od marca 2021 roku obowiązuje unijna dyrektywa, która na deweloperów i właścicieli budynków mieszkalnych oraz niemieszkalnych nakłada obowiązek zabezpieczenia odpowiedniej infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych. Wymóg obejmuje zarówno nowo powstające, jak i modernizowane budynki.

Projekt budowlany lub remontowy Twojego lokalu powinien odpowiadać na wymogi prawne w zakresie infrastruktury stacji ładowania oraz na potrzeby użytkowników Twojego lokalu, którzy mogą być posiadaczami pojazdów elektrycznych. Warto przeanalizować możliwości Twojego lokalu pod kątem instalacji wyposażenia dla pojazdów elektrycznych.

Stacje ładowania Inbalance wyróżniają:

 • 2 gniazda ładowania typu 2,
  każde od 3.6 kW do 22 kW AC
 • Umożliwia ładowanie
  2 pojazdów jednocześnie
 • Nienaganne
  wzornictwo
 • Samowystarczalne – wyposażone we
  wszystkie niezbędne zabezpieczenia
  i funkcjonalności w obudowie.
 • Odporna na warunki atmosferyczne
  (słońce, wilgoć, zróżnicowane
  temperatury)
 • Mniej materiałów i brak konieczności
  modernizacji infrastruktury
 • Niższe koszty infrastruktury
  i minimalizacja emisji CO2
 • Łatwość rozbudowy systemu ładowania
  o kolejne ładowarki
Najnowocześniejsze rozwiązania
Dynamiczne
zarządzanie mocą
Elegancki
i funkcjonalny design
Cloud
maintenance
Aplikacja mobilna
dla kierowców
Dynamiczne zarządzanie
mocą

GoodRoom to oficjalny przedstawiciel
stacji ładowania marki Inbalance
w Polsce

W GoodRoom organizujemy cały proces budowlany i instalacyjny związany z wyposażeniem Twojego budynku w stacje ładowania pojazdów elektrycznych.
Załatwiamy niezbędne zgody i pozwolenia (w tym badanie UDT).
Doradzamy najlepsze rozwiązania w zakresie stacji ładowania, mając na uwadze przyszłe potrzeby rosnącego rynku elektromobilności, efektywność finansową przedsięwzięcia i infrastrukturę Twojego budynku.

Realizujemy proces instalacyjny z pełną odpowiedzialnością za całość projektu.

Innowacyjna infrastruktura, która pozwala realnie
obniżać koszty.

 • Dynamiczne zarządzanie mocą (DZM)

  Skalowalność

  System dynamicznego zarządzania mocą Inbalance zaciąga z BMS budynku dane o tym, ile mocy w danej chwili pobiera budynek i możliwą nadwyżkę kieruje do ładowarek. Zasilanie wyprowadzone do 1 stacji ładowania pozwala na podłączenie do niej do 4 stacji ładowania tworzących tzw. klaster 5 stacji (10 punktów ładowania). Łączenie ładowarek w ten sposób umożliwia szybkie i łatwe dodawanie nowych jednostek bez konieczności ingerencji w infrastrukturę.

  Zależnie od miejsca i liczby punktów ładowania nasze ładowarki potrzebują kilkukrotnie mniejszej mocy w stosunku do standardowych stacji.

 • Infrastruktura ładowarek Inbalance

  Minimum kosztów

  Zasilanie wyprowadzone do 1 stacji ładowania pozwala na podłączenie do niej do 4 stacji ładowania tworzących tzw. Klaster 5 stacji (10 punktów ładowania). Łączenie ładowarek w ten sposób umożliwia szybkie i łatwe dodawanie nowych jednostek bez konieczności ingerencji w infrastrukturę.

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni realizację Twojego wymarzonego projektu remontowego lub fit-out.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz komercyjnych oraz prywatnych, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.
Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.