Wyszukaj
Remonty

Tworzymy wartościową
i funkcjonalną przestrzeń

Fit-out od 2011 roku

Od analizy potencjału przestrzeni, przez spaceplan, po wykonastwo. Zdejmujemy z Ciebie odpowiedzialność za fit-out biura, lokalu komercyjnego, obiektu użyteczności publicznej lub prywatnej inwestycji. Wiemy, jak poprzez projekt aranżacyjny podnieść komfort i wydajność pracowników biura oraz zbudować atmosferę lokalu tak, by klienci nie chcieli go opuszczać. Jeśli kupiłeś wymarzony dom lub zainwestowałeś w nieruchomość do wynajęcia, pozwolimy Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej inwestycji.

Poznaj naszą ofertę w zakresie Remonty i Fit-out

Zaufali naszemu know-how

 • GoodRoom [...] przeprowadziła dla mojego Klienta generalny remont apartamentu na Krakowskim Przedmieście w Warszawie. Pomimo wielu niespodzianek wynikających z charakteru zabytkowego obiektu prace zostały zakończone terminowo. [...] Znakomita jakość prac oraz terminowość GoodRoom sprawia, że [...] skorzystam ponownie z ich wiedzy i doświadczenia.
  Decorum Home Helena Kudrewicz, Fit-out Project Manager
 • Doceniamy profesjonalizm Zespołu GoodRoom Sp. z o.o. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy tę firmę jako partnera do prac aranżacyjno-wykończeniowych.
  MMJ Engineering Sp. z o.o. Marek Tauzowski, Członek Zarządu
 • Mogliśmy liczyć na partnerskie podejście i wsparcie merytoryczne ze strony GoodRoom. [...] Serdecznie polecamy GoodRoom w usługach fit-out i remontowych.
  Newonce, Fabryka Norblina Dominik Czekajski, Project Manager
 • Remont całkowicie odmienił wygląd holi budynku. Aktualnie wyróżniają się estetyką i nowoczesnym charakterem, a realizacja - precyzją montażu i jakością wybranych materiałów.
  EPACOMP Sp. z o.o. Włodzimierz Albin, Prezes
 • GoodRoom zajął się przygotowaniem naszej siedziby, a my mogliśmy skupić się na core biznesie. Polecam!
  createIT Bartosz Borkowski, Co-Founder
 • Rekomenduję firmę GoodRoom jako solidnego generalnego wykonawcę, który zrealizował swoje zadania z najwyższą starannością.
  CBRE Piotr Trojanowski, Director
 • Dokonaliśmy właściwego wyboru, wybierając GoodRoom na generalnego wykonawcę prac (...) przy realizacji powierzchni biurowych.
  CitySpace AGNIESZKA WĘGLARZ / Head of Project Management

Kompleksowe projekty
teletechniczne

Wydajna i stabilna sieć teletechniczna to fundament nowoczesnej firmy, niezależnie od branży.

Zaprojektowanie funkcjonalnej sieci teletechnicznej, najczęściej obok sieci komputerowej obsługującej również systemy telewizji przemysłowej lub dozorowej (CCTV) czy sygnalizacji napadu i włamania (SSWiN), systemy konferencyjne i nagłaśniające wraz z DSO, systemy ochrony przeciwpożarowej (SSP) oraz system zarządzania budynkiem (BMS) wymaga precyzyjnego rozplanowania mocy elektrycznej, struktury sprzętowej, materiałowej i programowej oraz doboru właściwego wyposażenia.

Należy zapoznać się z planami budynku (rzutami, przekrojami), infrastrukturą i planem zagospodarowania, okablowaniem strukturalnym, sprzętem, który ma pracować w sieci oraz z liczbą użytkowników per typ użytkownika i ich potrzebami. W przypadku instalacji telechnicznej jedne czynniki wpływają na inne (np. zasięg Wifi, a tym samym między innymi odpowiednia liczba punktów dostępowych, będzie w części zależny od konstrukcji ścian, układu pomieszczeń oraz materiałów wykończeniowych – cegła, gazobeton, GK na stelażu, żelbet – ponieważ każdy materiał tłumi inaczej). Z tego powodu przy planowaniu instalacji oraz doborze wyposażenia i wykończenia należy brać pod uwagę wszystkie aspekty jednocześnie – branżę budowlaną, elektryczną, projekt wnętrzarski oraz cele biznesowe. W praktyce, przygotowanie sieci teletechnicznej najlepiej powierzyć doświadczonemu zespołowi fit-out, który przeanalizuje infrastrukturę i architekturę budynku w odniesieniu do potrzeb biznesowych oraz ruchu i zachowania użytkowników i przeniesie je na właściwe rozwiązania w zakresie instalacji, wykończenia i wyposażenia.

W GoodRoom projektujemy i realizujemy najwyższej jakości, zintegrowane instalacje teletechniczne w biurach, lokalach usługowych oraz użyteczności publicznej. Projektujemy i realizujemy instalacje budynkowe dostosowane do charakteru Twojego obiektu oraz potrzeb biznesu zapewniające komfort użytkowników oraz wydajność i bezpieczeństwo funkcjonowania.